RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SFO-17357-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SFO-17357-00 14 Inch Snap In Magnetic Gasket for Refrigeration
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SFO-17357-00 |
| Manufacturer Part # | SFO-17357-00 |
| Height | 2.3" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SFO-17357-00 Snap In Magnetic Gasket
