Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER90185 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER90185 1.9 Inch Knob Thermostat OEM Temperature Control
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER90185 |
| Manufacturer Part # | SER90185 |
| Height | 1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER90185 Knob Thermostat
