Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products melamine bowls.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER83156 melamine bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER83156 4 1/2 Inch Flange Plastic Beverage Fountain Orange
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER83156 |
| Manufacturer Part # | SER83156 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Weight | 0.81 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER83156 Color Orange, Material Plastic, Length 7 1/2" Flange, 191 Mm Flange, Width 4 1/2" Flange, 114 Mm Flange, Capacity 3.3 L, 3.5 Qt, Depth 10", 254 Mm
