Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products condiment pumps and pump dispenser parts.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER82533 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER82533 2.7 Inch Parts Kit Spare for Condiment Pumps
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER82533 |
| Manufacturer Part # | SER82533 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER82533 Spare Parts Kit, Server Condiment Pumps New Style W/o Discharge Fitting.
