FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER5550 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER5550 14 Inch Butter Melter Electric OEM with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER5550 |
| Manufacturer Part # | SER5550 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 20.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER5550 Butter Melter