RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER27566-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER27566-00 23 5/8 Inch Glass Push Door Assembly with Tempered Glass
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER27566-00 |
| Manufacturer Part # | SER27566-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 19" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER27566-00 Gskt Push 1/1w 23 5/8 X 59 3/4
