FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60636-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER-60636-00 11 Inch Drain Kit OEM Commercial Condensate Stainless Steel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60636-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60636-00 |
| Height | 7.15" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 23.3" |
| Weight | 4.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60636-00 Kit Bottom Mount Condensate Fl
