RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60581-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER-60581-00 28 Inch Assembly Lid Stainless Steel with Secure Seal
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60581-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60581-00 |
| Height | 2" |
| Width | 28" |
| Depth | 47" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60581-00 Assembly Lid Ts072
