RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60440-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER-60440-00 5.85 Inch Electric Fan Service Kit
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60440-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60440-00 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60440-00 Service Kit 115v Ac Hf Fan
