FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60403-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SER-60403-00 5.9 Inch Service Kit G with Stainles Steel Components
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60403-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60403-00 |
| Height | 5.9" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 16" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60403-00 Mit Serv Kit G 2/3 115v