Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend SE6-Y9691 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SE6-Y9691 1.88 Inch Pilot Kit for Comstock Castle and Star Fryer
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | SE6-Y9691 |
| Manufacturer Part # | SE6-Y9691 |
| Height | 2" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero SE6-Y9691 Nat/lp Pilot Factory # 2ch-1 1830-110 Tube Size 1/4", Flame Pattern Right, Lp Orifice # 26-1554, Nat Orifice # 26-1555, Comstock Castle, Star Fryer 615f(a) 630f(a).
