Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion SE50407 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion SE50407 Repair Kit Width 5.25 Inch for Asco Solenoid Valve
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE50407 |
| Manufacturer Part # | SE50407 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE50407 Repair Kit For Asco 3/4" Solenoid Valve # 58-1012, Cleveland
