- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SE50021 3.45 Inch Cold Water Stem Assembly OEM - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE50021 |
| Manufacturer Part # | SE50021 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE50021 Stem Assembly Cold Water Fisher
