Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SE003013-1 Signal Light Kit 0.5 Inch Red with stainless steel
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE003013-1 |
| Manufacturer Part # | SE003013-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE003013-1 Signal Light Kit Red
