- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SE00029 2 Inch Operating Stem Assembly for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE00029 |
| Manufacturer Part # | SE00029 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE00029 Operating Stem Assembly