- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SE00011 1.7 Inch Steam Inlet Trunnion Assembly for OEM Systems
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE00011 |
| Manufacturer Part # | SE00011 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE00011 Steam Inlet Trunnion Assembly