RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg bottles and sprayers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg SD9-GR0658 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star SD9-GR0658 3.5 Inch Electric Controller Programmed Plastic - Automation
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SD9-GR0658 |
| Manufacturer Part # | SD9-GR0658 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SD9-GR0658 Controller Programmed Psc14dk 120
