RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg bottles and sprayers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg SD9-GR0518 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star SD9-GR0518 4.4 Inch Grease Drawer Stainless Steel Assembly with Removable Panel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SD9-GR0518 |
| Manufacturer Part # | SD9-GR0518 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SD9-GR0518 Grease Drwr Assyflt Frnt
