RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SD29467 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SD29467 3.15 Inch Stainless Steel Spring Torsion Arm Support
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SD29467 |
| Manufacturer Part # | SD29467 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SD29467 Spring Torsion Dc350 W Armers
