RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart SD-39-34 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart SD-39-34 2.6 Inch Screw Drive with Ergonomic Design and Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | SD-39-34 |
| Manufacturer Part # | SD-39-34 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart SD-39-34 Screw Drive