Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SD-038-13 3.65 Inch Screw Drive Type Rl 5/16 18 Industrial Fastener
Item:
#1491798
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | SD-038-13 |
| Manufacturer Part # | SD-038-13 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SD-038-13 3.65 Inch Screw Drive Type Rl 5/16 18 Industrial Fastener
$2.60
Unit price
/
Unavailable
