Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints SD-036-39 Drive Screw Steel OEM Part for Foodservice Equipment
Item:
#1492077
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SD-036-39 |
| Manufacturer Part # | SD-036-39 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints SD-036-39 Drive Screw Steel OEM Part for Foodservice Equipment
$2.44
Unit price
/
Unavailable
