RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) SCR383 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) SCR383 10 Gauge 1/2-Inch Phillips Truss Screw for Foodservice
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | SCR383 |
| Manufacturer Part # | SCR383 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) SCR383 Screw 10 24 X 1/2 Phil Truss
