RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) SCR006 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) SCR006 1/2 Inch Phillips Pan Head Screw 8 OEM Fastener
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | SCR006 |
| Manufacturer Part # | SCR006 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) SCR006 Screw 8 X 1/2 Phil Pan
