RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 18-8836-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 18-8836-01 8.45 Inch Blade Fan Aluminum with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 18-8836-01 |
| Manufacturer Part # | 18-8836-01 |
| Height | 2.45" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 18-8836-01 Blade Fan

