RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SCA40614-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SCA40614-021 22 Inch Door Bin 48 Inch Length Corrosion Resistant
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SCA40614-021 |
| Manufacturer Part # | SCA40614-021 |
| Height | 4" |
| Width | 22" |
| Depth | 50" |
| Weight | 13.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SCA40614-021 Kit Door Bin 48in

