RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SCA40257-002 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SCA40257-002 4.5 Inch Water Tube Corrosion Resistant Ice Machine Component
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SCA40257-002 |
| Manufacturer Part # | SCA40257-002 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SCA40257-002 Water Tube 21 Wide
