FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall SC9-3B82D0179 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall SC9-3B82D0179 25 1/4 Inch Carriage Drawer Steel OEM Replacement
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SC9-3B82D0179 |
| Manufacturer Part # | SC9-3B82D0179 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 10.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SC9-3B82D0179 Width 25 1/4", 641 Mm, Depth 18 1/4", 464 Mm
