- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall SC9-3B22D0045 7 Inch L H Drawer Slide with Large and Small Rollers
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SC9-3B22D0045 |
| Manufacturer Part # | SC9-3B22D0045 |
| Height | 0.95" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 2.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SC9-3B22D0045 19" Long Bracket 5 Ea Large & Small Rollers, Left Hand Left Inside - Latch In Front At Top, Nu-vu, Star
