RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC3-3874-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC3-3874-01 0.7 Inch OEM Pin Hinge for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC3-3874-01 |
| Manufacturer Part # | SC3-3874-01 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC3-3874-01 Pin Hinge

