RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC3-3837-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC3-3837-01 1.3 Inch Pin Stainless Steel OEM Durable Mechanism
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC3-3837-01 |
| Manufacturer Part # | SC3-3837-01 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC3-3837-01 Pin
