RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC29735 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC29735 1.9 Inch Screw M5x0.8x35mm Pan Stainless Steel with Reliable Fit
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC29735 |
| Manufacturer Part # | SC29735 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC29735 Screw M5x0.8x35mm Pan Ph H Ssta2 Ms
