RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC27441 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC27441 25mm Screw M12x1.75 Hex St A2 Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC27441 |
| Manufacturer Part # | SC27441 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC27441 Screw M12x1.75x25mm Hexs St A2 Ms