RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster SC26AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster SC26AL 6.55 Inch Stainless Steel Drip Tray Grill with 2 Liter Capacity
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | SC26AL |
| Manufacturer Part # | SC26AL |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster SC26AL Drip Tray Grill (2lp)
