RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC26618 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC26618 M4x0.7x10mm Stainless Steel Screw for Foodservice
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC26618 |
| Manufacturer Part # | SC26618 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC26618 Screw M4x0.7x10mm Panslo T Sst A2 Ms
