RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC25091 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC25091 Screw 5mm diameter 16mm length Stainless Steel A2 - OEM Fastener
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC25091 |
| Manufacturer Part # | SC25091 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC25091 Screw M5x0.8x16mm Sscrsl Ot Sst A2 Ms
