RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC24751 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC24751 1/8 Inch Screw 8-32 Hexagon Socket Fastener Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC24751 |
| Manufacturer Part # | SC24751 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC24751 Screw 8 32x1/4" Hexsst 1 8 8 Ms