RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC22766 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SC22766 Screw M5x0.8x10mm Panphh A2 Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC22766 |
| Manufacturer Part # | SC22766 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC22766 Screw M5x0.8x10mm Panphh Sst A2 Ms
