- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland SC2216080 10 Inch Hand Shower Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SC2216080 |
| Manufacturer Part # | SC2216080 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SC2216080 Assy Hand Shower 6.10/6.20 P3
