RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC2-4820-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC2-4820-01 30 Inch Trim Strip Bottom OEM Component
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC2-4820-01 |
| Manufacturer Part # | SC2-4820-01 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 30.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC2-4820-01 Trim Strip Bottom 30in
