RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC2-4235-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC2-4235-01 Bumper Door for 22 to 30 Inch Bins Durable OEM Component
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC2-4235-01 |
| Manufacturer Part # | SC2-4235-01 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC2-4235-01 Bumper Door F/ 22"& 30" Bins
