RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC2-3972-31 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC2-3972-31 9 Inch Grill Dispense Housing Stainless Steel
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC2-3972-31 |
| Manufacturer Part # | SC2-3972-31 |
| Height | 2.3" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 17.8" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC2-3972-31 Grill Dispense Housing
