RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC2-0534-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC2-0534-02 0.6 Inch Hose Clamp Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC2-0534-02 |
| Manufacturer Part # | SC2-0534-02 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC2-0534-02 Hose Clamp
