RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco SC14-TPT heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco SC14-TPT 3.45 Inch 1/4tom Scalloped Blade Stainless Steel
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | SC14-TPT |
| Manufacturer Part # | SC14-TPT |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco SC14-TPT Blade 1/4tom Pro Scallpd
