RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC13-0826-04 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC13-0826-04 3.1 Inch Gasket Door Rubber for Scotsman Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC13-0826-04 |
| Manufacturer Part # | SC13-0826-04 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC13-0826-04 Gasket Door
