Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Scotsman SC12-2666-01 3.5Inch Water Solenoid 24V for Scotsman Ice Machines
| Fits with Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC12-2666-01 |
| Manufacturer Part # | SC12-2666-01 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC12-2666-01 Water Solenoid Valve 24v 2.7 Gpm, Scotsman Cme1056 Cme1056r Cme1356 Cme1356r Cme1386, Cme1656 Cme1656r Cme1686 Cme1856w Cme2006r
