Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Scotsman SC12-2548-01 24v Water Solenoid Valve 1.25 Gpm for Scotsman Machines
| Fits with Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC12-2548-01 |
| Manufacturer Part # | SC12-2548-01 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC12-2548-01 Water Solenoid Valve 24v 1.25 Gpm, Scotsman Cme306 Cme456 Cme456r Cme506 Cme506e Cme656r, Cme686 Cme806r Cme810 Cme810rls-1a Cp2086 Sce275
