RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman SC12-2469-03 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman SC12-2469-03 4 Inch OEM Contactor for Ice Machines with Durable Coil
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | SC12-2469-03 |
| Manufacturer Part # | SC12-2469-03 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman SC12-2469-03 Contactor

