FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart S0-921695-A sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart S0-921695-A 15 Inch Convection Motor Assy Durable Aluminum Construction
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | S0-921695-A |
| Manufacturer Part # | S0-921695-A |
| Height | 11" |
| Width | 15" |
| Depth | 30" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart S0-921695-A I Convection Motor Assy .