Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart S-24647-2 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart S-24647-2 Quarts Whip 140 Qt Stainless Steel Wire Mixer Attachment
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | S-24647-2 |
| Manufacturer Part # | S-24647-2 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 22" |
| Weight | 7.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart S-24647-2 Stainless Steel Wire Whip For 140 Qt Bowls, Hobart Mixer
